Скільки буде коштувати
Ваш ремонт?

Дізнатися зараз!

Правильний ремонт житлових будинків

Ви вже готові здійснити давнє бажання – провести капітальний ремонт житлового будинку в Києві? Тоді не поспішайте приймати рішення і шукати бригаду будівельників за чиїмись рекомендаціями. Адже ремонт ремонту ворожнечу. І те, що було зроблено у Ваших знайомих може виявитися зовсім не по плечу при виконанні завдання, яке Ви поставите будівельникам.

Важнливо знати:
1. Правильний ремонт житлових будинків
2. Фото ремонту житлових будинків від Newstroy
3. Капітальний ремонт житлових будинків

Для здійснення капітального ремонту житлових будинків у Києві необхідно мати багаторічний досвід. Компанія NewStroy вже протягом 7 років вдало проводить такі роботи в Києві та Київській області.

Адже однією Вашої заявки на сайті або дзвінка в офіс досить, що б виконроб, який буде завідувати всіма роботами на Вашому об’єкті абсолютно безкоштовно, в зручний для Вас час приїхав на місце майбутньої роботи. Він оцінить обсяг, порекомендує можливі варіанти, запропонує будматеріали, які, якщо Ви побажаєте, будуть використані при будівництві.


Фото ремонту житлових будинків від Newstroy

[fancygallery id=”6″ album=”6″]

Всі Ваші умови і вимоги будуть безумовно виконані, обумовлені терміни початку і закінчення будівельних робіт.

Якщо Ви захочете, тоді команда досвідчених дизайнерів, що мають за плечима не одну сотню проектів зробить ескізи хоч в перспективному зображенні, хоч в 3d. Таких робіт Вам запропонують стільки, що, запевняємо Вас, вибір важко буде зробити. Це перевірено на наших уже стали друзями клієнтів.


Капітальний ремонт житлових будинків

капитальный ремонт жилых домов

Не хвилюйтеся про вартість! Адже один з принципів роботи компанії полягає в тому, що всі фахівці – будівельники працюють тільки у нас, мають за плечима відповідну профільну освіту і тривалий досвід робіт в лад індустрії. Наші працівники не навчалися складати цегла в You Tube, навпаки вони самі мають досвід роботи в деяких будівельних теле-проектах.

Відсутність лізингу кадрів, власна будівельна техніка, грамотний підхід до мережевому графіку будівництва зробить вартість Вашого будинку несподівано доступною. Вам не встигне набриднути ремонт, оскільки терміни виконання вразять Вас. Замовте ремонт будинку під ключ.

З Вами ми укладемо договір на всі види і терміни робіт в якому буде прописана неустойка з боку компанії, в разі виникнення будь-яких непередбачених обставин.

Кредо компанії полягає в тому, що пора розвіяти міф про страшний і жахливий ремонті. Ви повинні
на собі випробувати, що ремонт житлових будинків може приносити задоволення.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще нет)
Loading...