$

Послуги з ремонту туалетів у Києві від NewStroy

Ремонт квартир під ключ від NewStroy надає повний спектр послуг, включаючи особливо важливий етап – ремонт туалету (санвузла). Розуміючи, що цей просторово невеликий, але важливий елемент житла заслуговує на особливу увагу, ми пропонуємо клієнтам комплексні рішення для створення стильного, функціонального та комфортного туалетного приміщення.

Чому ремонт туалету входить до комплексу послуг з ремонту квартир під ключ з NewStroy:

 1. Індивідуальний підхід: Ми враховуємо ваші уподобання, стиль та функціональні вимоги, розробляючи дизайн-проект туалету, який буде відповідати вашим очікуванням.
 2. Оптимізація простору: Навіть у невеликих туалетах ми прагнемо максимально оптимізувати простір, роблячи його зручним та функціональним. Ми пропонуємо сучасні та практичні рішення для ефективного використання кожного квадратного метра.
 3. Вибір якісних матеріалів: NewStroy використовує лише високоякісні матеріали при ремонті туалету, забезпечуючи довговічність та стійкість до впливу вологи та часу.
 4. Дотримання стандартів безпеки: Ми приділяємо увагу дотриманню всіх необхідних стандартів безпеки під час проведення електромонтажних та водопровідних робіт, забезпечуючи надійність та безпеку вашого туалету.

Етапи ремонту туалету під ключ із NewStroy:

 1. Консультація та виміри: Ми обговорюємо ваші побажання, проводимо виміри приміщення та визначаємо особливості майбутнього дизайн-проекту.
 2. Розробка дизайн-проекту: На основі отриманих даних ми розробляємо дизайн-проект туалету, включаючи вибір кольорової гами, матеріалів та розташування сантехніки.
 3. Узгодження та корекція проекту: Надаємо вам проект для узгодження, обговорюємо його та вносимо необхідні корективи з огляду на ваші побажання.
 4. Будівельні та оздоблювальні роботи: Ми здійснюємо будівельні роботи, включаючи монтаж стін, стелі, укладання плитки, встановлення сантехніки та електротехніки.
 5. Встановлення меблів та аксесуарів: На ваше бажання, ми також здійснюємо встановлення меблів, дзеркал та інших аксесуарів, доповнюючи інтер’єр вашого туалету.
 6. Фінальна перевірка та здавання об’єкта: Ми проводимо остаточну перевірку якості всіх виконаних робіт, усуваємо недоліки та здавання об’єкта вам, готового до використання.

Виберіть NewStroy для ремонту туалету під ключ, і ми перетворимо це невелике приміщення на функціональний, стильний простір, що відповідає всім вашим потребам та уподобанням.
Ми гарантуємо високу якість робіт та увагу до кожної деталі, роблячи ваш туалетний ремонт приємним та безпроблемним процесом.

Починаючи ремонт санвузла або туалету в квартирі, слід підібрати правильний дизайн, який зробить приміщення більш функціональним та зручним. Навіть невеликий простір за допомогою послуг NewStroy можна перетворити до невпізнанності.

Ми готові пройти з вами всі етапи ремонту в туалеті, який дизайн ви б не обрали. Наші роботи з ремонту санвузлів у фотогалереї допоможуть переконатися у нашій кваліфікації та унікальності.

Послуги з ремонту туалетів у Києві від NewStroy

Якщо санвузол застарів і потребує оновлення, слід задуматися про ремонт туалету. Його можна зробити повністю, включаючи нове облицювання стін, підлоги та заміну сантехніки, або зробити частковий ремонт в туалеті Київ, змінивши сам дизайн кімнати.

ремонт туалета цена

Послуги з ремонту туалетів, яку надає компанія дуже гнучкі. Ми можемо запропонувати косметичний ремонт, використовуючи фарбування стін та заміну плитки, так і повний капітальний. Ремонт туалетів на фото в галереї покаже безліч варіантів зміни цієї кімнати.

Починати ремонт рекомендується з етапу створення дизайн-проекту. Готуючись робити ремонт туалету в квартирі, спочатку слід визначитися з вимогами, які бажаєте реалізувати в процесі. Навіть невеликі зміни в дизайні санвузла, якщо все зроблено правильно, може звільнити простір і зробити його зручнішим для всіх мешканців будинку чи квартири.

Вибір дизайну та його планування відбувається під керівництвом досвідчених співробітників. Планування невеликого санвузла має включати творчий підхід і багатофункціональність. Це дозволить зробити ремонт у туалеті Київ з використанням елементів декору, який поєднуватиметься з потрібним обладнанням.

Бюджетний ремонт у туалеті: ідеї та фото

Найбільш поширений бюджетний ремонт туалету включає нове фарбування стін або поклейку шпалер. Ремонт у туалеті без плитки може бути бюджетним. Але спочатку слід провести якісні підготовчі роботи, підібрати нову сантехніку та меблі для ванної кімнати. Умивальники, унітази, бачки та сантехніка швидко замінюються майстром.

Оскільки будь-які роботи з благоустрою будинку можуть бути трохи витратними, є ідеї, які дозволять бюджетний ремонт туалету. Ваші ідеї стануть добрим помічником для досягнення цієї мети. У такому випадку можна використовувати недорогі матеріали для дизайну стін:

 • фарбування;
 • поклейка шпалер;
 • облицювання бюджетною керамічною плиткою.

ремонт туалета под ключ
Вирішивши робити ремонт в туалеті без плитки, слід вибрати матеріали, які ви хочете бачити в дизайні санвузла. Використання світлих тонів дозволяє зробити приміщення візуально більшим і яскравішим.

Не рекомендується вибирати монохромні відтінки в обробці стін та підлоги. Це створює вигляд вільного простору, але при цьому виглядає незатишно. А у поєднанні із заставленими по кутах та вздовж стін обладнанням має застарілий вигляд.

Ідеї ремонту в туалеті з панелями та перегородками

Дизайнери рекомендують, роблячи планування та ремонт санвузла у хрущовці, розділити кімнату на невеликі блоки. Це легко зробити за допомогою поєднання різних матеріалів:

 • використання різної гами кольору на стінах та для підлоги;
 • поєднання різних матеріалів, наприклад, мармуру та матеріалів під дерево;
 • контраст у кольорі сантехніки, шафок та стін;
 • різні кольори, які використовуються при фарбуванні стін.

Як правильно поєднувати різні матеріали та текстури у ремонті можна побачити на фотографіях ремонту туалетів.

Фотогалерея ремонту в туалеті допоможе визначитися з бажаним дизайном і стилем.

Правильно підібрані деталі та елементи декору інтер’єру створюють вигляд «кімнати всередині кімнати». Поділивши санвузол у хрущовці за допомогою панелей або перегородок на зони, їх легко декорувати по-різному, з урахуванням їхньої практичної спрямованості, а комп’ютерна візуалізація дозволить побачити єдиний образ ванної кімнати після ремонту.

Розташування умивальника, ванни та душової кабіни вздовж стіни давно не відповідає сучасним стандартам. Це сухе конструктивне рішення як для великої кімнати, так і для маленької. Для зонування можна встановити ванну з прихованим елементом, як перегородка, або відгородити її в половину висоти. Унітаз і біде можна перемістити в спеціальну нішу, приховуючи їх від сторонніх очей. Ремонт туалету з бойлером дозволяє скоротити робочі поверхні в санвузлі, сховавши його в спеціальну нішу, це звільнить простір і забере нагромадження у маленькій кімнаті.

Ця ідея з фото ремонту туалету, дає можливість створити нові перспективи і додати комфорту для мешканців. Портфоліо пропонує кілька фотографій із ремонту туалетної кімнати, які ви зможете використовувати для структурування великих санвузлів.

ремонт туалета фото

Зони з ванною та унітазом найкраще розташовувати в задній частині ванної кімнати, а активні зони, такі як зона для умивальника та пральної машинки – у передній. Хорошою ідеєю для перехідної зони є встановлення душової кабіни. Зонування в сучасному ремонті туалету добре в виглядає як у маленькому санвузлі, так і у великих ванних кімнатах.

Освіжити санвузол допоможе навіть свіжа фарба нанесена на стіни. Дизайнери рекомендують використовувати яскраві та теплі кольори. Вони чудово поєднуються як зі світлою сантехнікою, так і з темнішими деталями інтер’єру.

Вибір сантехніки та матеріалів для ремонту у ванній та туалеті

На додаток до кольорів та структур є ще один хороший спосіб структурувати кімнату – встановити меблі для санвузла. Це не лише додає практичності, а й дозволяє змінити вигляд самої кімнати.

Вибір деталей залежить від ваших потреб. Рішення, що обрати – ванну чи душову кабіну, залежить від побажань клієнтів, які вирішили зробити ремонт у туалеті. У нашій фірмі можна замовити ремонт під ключ, вибрати готові ідеї для ремонту санвузлів з портфоліо фірми NewStroy або створити свій індивідуальний дизайн.

Приймаючи рішення про ремонт в туалеті в Києві, вам потрібно спочатку встановити бюджет, який готові витратити. Використовувати найдешевші матеріали не рекомендується. Якісні матеріали та сантехніка для туалету – це довгострокова інвестиція, яка себе виправдає надалі.

Визначившись із бюджетом, потрібно вибрати стиль дизайну самої кімнати. Це дозволить надалі визначитися з вибором сантехніки та меблів. Якщо ви любите класику, модерн або авангард, то фотографії ремонту туалетів допоможуть знайти найбільш вдалий варіант.

Нові продукти для туалетів та санвузлів добре комбінуються з будь-яким стилем дизайну. Тож ви гармонійно спроектуєте ремонт ванної кімнати.

Замовивши розробку дизайн проекту, ви зможете більше дізнатись про інноваційні технології та рішення, які використовуються в сучасному ремонті туалетів та ванних кімнат. Дизайнери запропонують широкий вибір товарів, призначених для якісного ремонту.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще нет)
Loading...