$

NewStroy надає повний спектр послуг щодо розробки та втілення будівельних проектів будинків у Києві.

Наш підхід ґрунтується на індивідуальному підході до кожного клієнта, професіоналізмі та досвіді в будівельній сфері.

Концепція та Проектування:
Наша команда дизайнерів та інженерів працює з вами, щоб виявити ваші потреби та створити унікальну концепцію вашого майбутнього будинку. Ми приділяємо увагу кожній деталі, гармонії та функціональності.

Розрахунок вартості будівництва:
NewStroy надає послуги з розрахунку вартості будівництва вашого будинку. Ми враховуємо матеріали, трудовитрати та інженерні рішення для точного визначення бюджету проекту.

Будівництво та Ремонт будинку під ключ:
Ми спеціалізуємося на будівництві та ремонті будинків під ключ. Наша команда бере на себе всі етапи робіт — від закладення фундаменту до останньої декоративної обробки. Це дозволяє вам сконцентруватися на майбутньому будинку, мінімізуючи ваші клопоти.

Вибір матеріалів та технологій:
NewStroy використовує сучасні, екологічно чисті матеріали та інноваційні технології. Ми підбираємо оптимальні рішення, забезпечуючи довговічність та енергоефективність вашого будинку.

Інженерні системи:
Ми проектуємо та встановлюємо сучасні інженерні системи — від опалення до вентиляції та кондиціювання. Кожна система інтегрується з урахуванням вашого комфорту та сучасних технологічних стандартів.

Обробка та Декор:
NewStroy забезпечує високоякісну обробку, враховуючи ваші уподобання. Ми пропонуємо різноманітні варіанти обробочних матеріалів та елементів декору для створення унікального стилю вашого будинку.

Контроль Термінів та Прозорість Бюджету:
Ми цінуємо ваш час і гроші. NewStroy прагне до дотримання заявлених термінів та прозорості бюджету. Ми надаємо регулярні звіти про хід робіт, щоб ви були в курсі процесу.

Гарантія Якості:
Ми впевнені в якості нашої роботи та надаємо гарантії на всі виконані роботи та використані матеріали. Це забезпечує вам впевненість у довгостроковій надійності вашого будинку.

Ландшафтний Дизайн:
NewStroy також пропонує послуги ландшафтного дизайну, щоб ваші зовнішні простори відповідали стилю та комфорту вашого будинку.

З NewStroy ваш будівельний проект будинку в Києві стає реальністю. Ми створюємо будинки, які відображають індивідуальність, комфорт та сучасні тенденції. Довіртеся нам, і ваш майбутній будинок стане ідеальним простором для вашої сім’ї.

Ціни на будівництво будинку

Коробка дома

від

350 у.е./м2

Готовый дом под отделку

від

650 у.е./м2

Строительство дома под ключ

від

850 у.е./м2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще нет)
Loading...