Скільки буде коштувати
Ваш ремонт?

Дізнатися зараз!

Будівництво автомийки в Києві від 1900 грн/м2

Возможности исполнения конструкции:

 • Каркас металевий з профтруби.
 • Фасад: профільований лист, суцільне скління, композитні панелі, комбінування.
 • Ворота з металопластикових конструкцій.
 • Стіни: гідро- і пароізоляція Standart, пінопласт або «Ізорер» 100 мм, ПВХ панель.
 • Електрика.
 • Підлога з бетону.

Будівництво автомийки в Києві включає в себе створення проекту і плану, за яким буде йти виконання робіт. Цими всіма роботами займається наша компанія, яка робить не тільки євроремонт у спальні, але і береться за виконання громадських приміщень. Своїми зусиллями ми створюємо проекти, зводимо і продаємо автономні автомийки, а також стаціонарні автомобільні мийки на 1, 2, 3 і 4 пости, для яких потрібне додаткове зведення фундаменту.мойка

Серед наших послуг ви знайдете:

 • розробку бізнес-плану;
 • створення проекту стаціонарних і мобільних автомийок;
 • будівництво, продаж;
 • будівництво мініавтомоек;
 • монтаж і ремонт автомийок.

Будівництво автомийки складається з наступних етапів:

 • створення бізнес-плану;
 • складання будівельної документації;
 • будівництво, монтаж конструкцій.

Різновидів автомийок на сьогоднішній день існує безліч: швидкобудуюємі, міні, типові, модульні, автономні, збірно-розбірні, – за спорудження кожного з них беруться фахівці нашої компанії, щоб в будь-якому районі Києва та області взятися за виконання вашого замовлення. Залежно від конструкції автомойки потрібні зміни в технологіях зведення. Так, «тупикові», «проїзні», з приміщеннями кафе, шиномонтажу, пунктів СТО вимагають індивідуального підходу.

Крім зведення нових будівель ми також беремося за переобладнання приміщень під будівлі автомийки. Як і капітальний ремонт кімнати проводиться з метою повної зміни вигляду кімнати або зміни її функціонального призначення, переобладнання будови для автомийки можливо, якщо підійти до цього питання капітально.

Навіть коли за вікном фінансово-економічна криза, організація своєї власної автомийки – завжди буде вигідною справою. Плюс у тому, що будівництво автомийки проводиться досить легко, швидко і відносно дешево.строительство автомойки под ключ

Найбільш популярним є зведення мобільної автомийки під ключ. Така конструкція складається з швидкобудуємої металоконструкції із збірно-розбірних панелей, яка не вимагає проведення додаткових комунікацій і укладання фундаменту. У автомийках такого виду система функціонує за рахунок рециркуляції води, що відрізняє їх від інших проектів.

Автономна автомобільна мийка дає можливість уникнути витрат на капітальне будівництво, а терміни для її зведення зводяться до мінімуму. При цьому для будівництва не залучається важка будівельна техніка, при цьому всі переваги стаціонарної конструкції зберігаються.

Пост автомийки споруджується також просто, без пристрою котловану і фундаменту. Для цього використовуються збірно-розбірні секції підлоги металопрокату, збірно-розбірні стіни та покрівля, які додатково утеплюються слабогорючими панелями, наприклад, «сендвіч».

Для спорудження будівлі автомийки досить мати рівну, тверду ділянку і вона буде мати систему вентиляції, освітлення, систему очищення і рециркуляції води, систему поверхневих відстійників, додатково забезпечується дизельної теплової гарматою й непрямого нагрівання і відводом продуктів згоряння.

Сучасні автомийки працюють за принципом замкнутого циклу водопостачання, який не дозволяє скидати відпрацьовану воду в навколишнє середовище. Така автомийка здатна обробити до 500 автомобілів при наявності бака з чистою водою об’ємом 15 м3.

При бажанні замовника можливе внесення змін до проекту, а саме, зміна розмірів будівлі, її комплектації, конструкції каркасу і баків, додавання окремих кімнат для персоналу і клієнтів.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, в среднем: 4,00 на основе 5)
Loading...