Кількість захворювань досягло критичних позначок. Все більше людей звертаються за медичними послугами і шукають якісні установи та фахівців, готових і здатних допомогти. Цим обумовлюється підвищений попит на будівництво лікарень у Києві. Головною особливістю таких об’єктів є їх вузька лікувально-профілактична спеціалізація, що висуває вимоги до проектування кожного окремого приміщення. Дані комплекси повинні мати максимально високу якість обслуговування, що багато в чому визначається новітньою технікою.

Фото будівництва лікарень від Newstroy

Современная больничная палата

Сучасна лікарняна палата

Справитися з проектуванням і будівництвом медичних комплексів під силу впоратися далеко не кожній будівельній компанії. Тут потрібен значний досвід в розробці та спорудженні великих інфраструктурних об’єктів. І вартість капітального ремонту квартири в Києві не йде ні в які порівняння з витратами на зведення подібних об’єктів.

Беручись за таку задачу, будівельна компанія виконує функції генерального підрядника. А це означає, що на плечі фахівців лягають рішення всіх завдань, проблем, які виникають, коли будівництво лікарень і медичних комплексів йде повним ходом. Сюди входять всі етапи від розробки концепції до здачі об’єкта в експлуатацію. Коротко перерахуємо основні функції:

 • створення і узгодження проекту;
 • підбір субпідрядників, що володіють необхідним досвідом і кваліфікацією;
 • контроль за виконанням будівельно-монтажних робіт;
 • створення ефективної інфраструктури, монтаж систем автономного життєзабезпечення;
 • укомплектування і установка медичного обладнання.

У сучасних медичних установах виправлені всі недоліки старих лікарень і якісно використовуються переваги сучасних технологій. З такими перевагами збільшуються і вимоги. Дотримання правил будівництва об’єктів системи охорони здоров’я дозволяє забезпечити необхідні для персоналу та пацієнтів умови. Таким чином, співробітники мають досить організованого простору для роботи, а пацієнти – затишні приміщення для одужання. Також ми пропонуємо ремонт старих лікарень у Києві.

Современная операционная

Сучасна операційна

Для створення проекту будівництва необхідно спочатку провести детальний аналіз специфіки діяльності установи. Це пояснюється великою кількістю нюансів будівництва будівель різних профілів.


Особливості будівництва лікарень та медичних комплексів

Особливості конкретного об’єкта дозволяє раціонально розмістити палати, кабінети, процедурні, операційні та прийомні. При цьому забезпечується індивідуальний підхід до розробки дизайну кожного приміщення, щоб досягти ідеальної атмосфери для одужання і роботи.

Інфраструктура і комунікації є важливими складовими загального лікарняного комплексу. За рахунок продуманих систем опалення, водопостачання, каналізації, вентиляції, кондиціонування, енергопостачання здійснюється безперебійна життєдіяльність об’єкта. Наприклад, євроремонт у Києві також неможливий без розробки даних систем.

 У процесі розробки і будівництва інженерних систем слід виконати такі пункти:

 • при будь-яких обставинах повинна зберігатися 100% безперебійність роботи обладнання;
 • легкий і швидкий доступ до устаткування для проведення ремонту, модернізації, заміни або перепланування в разі розширення або зміни профілю діяльності..

Будівництво лікарень і медичних комплексів у Києві неможливо без використання профільного обладнання, для монтажу якого запрошують профільних підрядників, так як вимоги до інженерно-технічного оснащенням лікарень надзвичайно високі.

До такого обладнання відносять такі пристрої і системи:

 • системи очищення, стерилізації та знезаражування повітря;
 • системи, що забезпечують герметичність і чистоту приміщень;
 • пристрої для проведення медико-біологічних і медико-хімічних досліджень.
Размещение такого оборудования должно производится профессионалами

Розміщення такого обладнання має виробляється професіоналами


Правила вибору матеріалів

До вибору будівельних та оздоблювальних матеріалів також слід підходити особливо ретельно, так як вони повинні:

 • задовольняти всі санітарно-гігієнічні вимоги;
 • бути стійкими до дії вологи і хімічних речови;
 • бути зносостійкими і довговічними.

Важливо, щоб замовник ще на етапі розробки проекту чітко висловив всі свої вимоги і побажання, в цьому випадку фахівці зможуть їх здійснити за допомогою сучасних технологій і матеріалів.

Об’єкти, будівництвом яких займалися професійні компанії, відрізняються високою енергоефективністю, що в рази скорочує вартість необхідних матеріалів. При цьому позитивні зрушення, такі як зниження споживання ресурсів або зростання рентабельності об’єктів, досягаються без шкоди для якості або надійності роботи систем.

Великий досвід у сфері проектування і будівництва таких складних об’єктів, як лікарні і медичні комплекси, дають свої переваги. Так як замовник може бути впевнений у точній відповідності порядку виконання робіт з нормативними документами. До того ж професійній будівельній компанії під силу вирішити завдання будь-якої складності. Побудувати невеликі приватні спеціалізовані лікувальні установи або великі надсучасні багатопрофільні медичні центри не викличе складнощів.

За рахунок комплексного підходу вирішуються всі нюанси і враховуються особливості функціонування саме даного виду об’єкта системи охорони здоров’я.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 оценок, в среднем: 5,00 на основе 5)
Loading...