Скільки буде коштувати
Ваш ремонт?

Дізнатися зараз!

Звертаючись до професійної будівельної фірми для будівництва приватних резиденцій у Києві, ви розраховуєте на повний спектр послуг. Іншими словами, все від проектування до здачі об’єкта замовнику знаходиться під відповідальністю фахівців. А що найкраще характеризує професійну фірму? Звичайно ж, досвід.

Досвід у проектуванні і будівництві різнопланових багатофункціональних будівель, монтажі інженерних, пожежних, охоронних систем, а також в оздобленні фасадів і внутрішніх приміщень. Це дозволяє на професійному рівні реалізувати навіть ремонт офісу. Ціни розраховуються в індивідуальному порядку. Це лише короткий список всього того, на що може розраховувати замовник, до цього можна додати колосальний професіоналізм співробітників і сучасне оснащення, що дозволяє проводити будівництво приватних резиденцій швидко і якісно. Ви можете замовити у нас будівництво приватної резиденції за доступними розцінками.

Фото будівництва приватних резиденцій від Newstroy

Просторная частная резиденция

Простора приватна резиденція

Для приватних будинків підійдуть тільки високоякісні матеріали, наприклад, натуральне дерево, мармур, граніт, а також онікс, який активно використовується для оформлення інтер’єру і екстер’єру.

Елітарність сьогодні в моді, а значить, у хід йдуть тільки натуральні і досить дорогі матеріали і способи обробки, фаворитами є дерево коштовних порід, камінь і елементи художньої ковки.

Будівництво приватних резиденцій виключає використання каркасних конструкцій, використовуються тільки поризований камінь, цегла або оциліндрований брус.

Hawthorn_01

Приватна резиденція європейського рівня

Рівень компанії можна визначити за якістю виконання завдань. Виконати у стислі терміни і при цьому на гідному рівні будівництво приватних резиденцій під силу далеко не кожному, тому у виборі будівельної компанії звертайте увагу на її репутацію і кваліфікацію співробітників.

Приватний заміський будинок повинен бути бездоганним архітектурним об’єктом, який заворожує погляд, однак не слід забувати про технічні будівельних нормах і правилах. Дані правила поширюються як на зовнішню обробку, так і на внутрішнє оформлення. Важливим елементом об’єкта є інженерні комунікації, які повинні мати такий же рівень надійності, як і в міських квартирах, чи перевищувати їх і забезпечувати автономну роботу.

Складно уявити сучасний особняк, в якому б не було системи «розумний дім». За допомогою одного натискання клавіші можна управляти світлом у всьому будинку, аудіо та відео системою, комунікаціями і безпекою. Це зручно, це комфортно, це необхідно. Розумний будинок дозволяє легко вирішити найнагальніші питання:

  • питання контролю: на сенсорний екран виводиться загальна інформація і пропоновані сценарі;
  • питання комфорту: управління яскравістю освітлення, температурою, звуковою системою проводиться дистанційно;
  • питання безпеки: включення і відключення охоронної сигналізації, технічних аварійних сигналів, відеоспостереження та ін;
  • питання енергозбереження: контроль і управління навантаженнями, енергоспоживанням, температурою, вимикачами;
  • питання зв’язку: управляти системою можна зі свого власного смартфона, планшета, комп’ютера або відеодомофону.

На цьому будівництво приватних резиденцій ще не завершено, адже навколишній ландшафт також вимагає догляду. Тому на ремонт котеджів і заміських будинків в Києві може знадобитися більше вкладень. Він оформляється відповідно до загальної архітектури будинку, що дозволяє створити єдину концепцію. Навіть найсучасніший особняк не буде виглядати завершеним, якщо він оточений неорганізованою ландшафтною зоною.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 оценок, в среднем: 5,00 на основе 5)
Loading...