Скільки буде коштувати
Ваш ремонт?

Дізнатися зараз!

Ангар теплий: вартість від 1450 грн/м2; холодний ангар: вартість від 700 грн/м2, більш детально з цінами можна ознайомитися в прайс-листі.

Будівництво фундаменту ангара в Києві виконується з можливістю наступного конструктиву:
[su_list icon=”icon: chevron-right” icon_color=”#000000″]

  • Металевий каркас із тентової тканини; профільованого листа; набраних сендвіч-панелей; сендвіч-панелей заводського виготовлення; комбінований варіант;
  • В’їзні ворота;
  • Підлога бетонна.[/su_list]

У професіоналів будівництво фундаментів ангарів у Києві не викличе складнощів, а сам процес пройде швидко і легко. Для найбільш якісного результату використовуються дві технології: точкова і залізобетонний ростверк, який у подальшому буде виступати основою під плиту підлоги.

Незважаючи на всю простоту і легкість, такого фундаменту цілком достатньо для великої будови, як ангар. Це пояснюється використанням легкого металевого каркаса для спорудження конструкції будівлі і обшивки її профнастилом, профнастилом і сендвіч панелями, які відомі своєю легкістю і міцністю.

Фото будівництва фундаменту ангара від Newstroy

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Конструкція виходить ще і мобільною. Ангар легко розбирається на окремі елементи, упаковується і перевозиться на нове місце. Це дуже зручний варіант, так як у сучасних умовах ведення бізнесу потрібно швидко підлаштовуватися під нові умови. Це зручно ще й тим, що на новому місці вам необхідно буде провести лише будівництво фундаментів ангарів, на якому буде зібрана вже готова конструкція.

Використання високоміцних і оригінальних матеріалів забезпечує легке складання та розбирання ангарів без втрати ними своїх експлуатаційних характеристик. Якісті важливо дотримуватися і коли плануєтьсякапітальний ремонт, ціна якого багато в чому визначається надійністю і довговічністю робіт.

Відмінною особливістю діяльності нашої компанії є те, що ми використовуємо для виробництва ангарів легкі зварні металеві конструкції. А для проектування і виробництва залучаються перевірені часом і досвідом фахівці. На кожному етапі ведеться контроль якості, тестування. Це дозволяє переконатися в якості кожної конструкції, а саме в тому, що вона здатна протистояти несприятливим погодним умовам.

Навіть при сильних вітрах, дощах ангари на основі металокаркасу з вертикальними стінами простоять довгі роки.

Спочатку замовнику слід визначитися з тим, який різновид будови цікавить і підходить саме для його умов. Це може бути ангар-склад, ангар-промислова будівля, сільськогосподарський ангар, ангар під спортивні споруди, ангари однопрогонові, односхилі або багатоскатні ангари з або без внутрішніх перекриттів, з утепленням і без, великі і маленькі. Як іціни на ремонт офісів у Києві визначають безліч чинників, так і ситуація з фундаментами ангарів.

Коли завдання зрозуміле, можна приступати до виконання робіт. Залучення грамотних, кваліфікованих і досвідчених фахівців – запорука успіху, тому провести власне дослідження даного питання не буде зайвим. Адже від того, наскільки якісно був закладений і виконаний фундамент залежить довговічність і надійність всієї конструкції. Дотримання норм безпеки – головне завдання будівельної компанії. 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще нет)
Loading...