$

З чого будуємо

Будинок з газоблоку

Цегляні будинки

Дім із дерев’яною структурою

Ціни на будівництво будинку

Коробка будинку

від

350 у.е./м2

Готовий будинок під обробку

від

650 у.е./м2

Будівництво будинку під ключ

від

850 у.е./м2

замовити прорахунок на будинок під ключ

  Структури витрат при будівництві будинку

  Будівництво офісів
  Будівництво офісів
  Будівництво офісів

  01

  Проектування, підготовка

  проектування будинку, отримання дозволів, підключення зовнішніх комунікацій, підготовка будівництва

  Будівництво офісів

  02

  Фундаментні роботи

  котлован, подушка, дренаж, підведення комунікацій, зведення фундаменту

  Будівництво офісів

  03

  Будівельні конструкції

  стіни, перегородки, фасад, цоколь, міжповерхові перекриття, кроквяна система і покрівля, водостічна система, утеплення, зовнішні двері і вікна

  Будівництво офісів

  04

  Внутрішнє оздоблення

  оздоблення стін і стель, обробка підлог, камені і димар, сантехніка, міжкімнатні двері, міжкімнатні сходи, плінтуса, відкоси, лиштви

  Будівництво офісів

  05

  Інженерні системи

  опалення, водопостачання та внутрішня каналізація, вентиляція, електрика, слабкострумове обладнання

  Схема роботи

  01
  Проектування

  Проектування

  • – готовий будинок
  • – індивідуальне проектування
  02
  Выезд на участок

  Виїзд на ділянку

  • – складання ТЗ з замовником
  • – прив’язка будівлі до ділянки
  03
  Подписание договора

  Підписання договору

  • – фіксація вартості і строків робіт
  • – графік платежів і будівництва
  • – відповідальності і гарантії
  04
  Сдача объекта

  Здача об’єкту

  • – підписання актів виконаних робіт
  05
  Добро пожаловать в ваш новый дом

  Ласкаво просимо до вашого нового будинку

  готові проекти котеджів з цінами будівництва

  Ми підготували понад 200 проектів будинків з точним
  прорахунком вартості матеріалів і робіт “під ключ”

  перейти до каталогу проектів

  У сферу послуг, які ми пропонуємо, входить не тільки будівництво офісів, але і невеликих модульних і каркасних будинків, які можна використовувати в якості власного житла або офісного приміщення.

  Будівництво офісів

  Ви можете замовити будівництво офісів і отримати абсолютно готову споруду, якщо є термінова необхідність у спорудженні офісу для невеликої кількості співробітників або на незначний час. Навіть не доведеться проводити євроремонт у кімнаті, щоб підготувати приміщення. Мобільна конструкція складається з готових блоків, які доставляються на місце монтажу і збирається в перебігу декількох днів. За зовнішнім виглядом практично неможливо зрозуміти, що перед вами знаходиться швидкобудуємий модульний будинок.

  При необхідності обладнати таку офісну будівлю можна будь-якими системами і комунікаціями, щоб підвищити рівень комфорту співробітників. Підключення до всіх комунікацій проходить ще коли будівництво офісів не завершено, а замовник в результаті отримує повністю готове до експлуатації приміщення, якому не потрібно додатково проводити ремонт, оздоблення зовнішне і внутрішне вже на своєму місці і надійно тримається, а санвузли і серверні обладнані, також як і встановлені прилади опалення та кондиціонування.

  Будівництво офісів проводиться в кілька етапів, які ми готові виконати:

  • проектування;
  • підготовка ділянки під будівництво;
  • зведення офісного будинку та обладнання приміщення під ключ.

  З таким завданням, як створення проекту офісного приміщення, впораються тільки професіонали. Так як досвід дозволяє на найвищому рівні провести переговори з замовником і в повній мірі відобразити побажання замовника, що стосуються будівництва офісного приміщення. Проект включає в себе розробку ескізу офісу та плану приміщення.

  Планування офісного будинку повинне проводитися з урахуванням норм розміщення персоналу, вимог з безпеки і комфорту, а також особистих побажаннь замовника, які відносяться до організації діяльності. За рахунок досвіду і наявності необхідних навичок проектування офісу у наших фахівців не викликає труднощів і не займає багато часу, а від замовника не будуть потрібні зайві вкладення коштів.

  Проекти офісів створюються індивідуально і включають в себе індивідуальні побажання в тому обсязі, який потрібен замовнику.

  Технологія будівництва офісу (Фото)

  1378294653_office3

  Відео про будівництво офісу

  Ціни на наші послуги

  Вигоди роботи з компанією NewStroy

  Щоб замовити проект торгово-офісних або адміністративно-офісних будівель, досить зв’язатися з фахівцями нашої компанії, і вони проконсультують вас з будь-якого питання, проведуть огляд ділянки і в перебігу декількох днів створять ескізний проект офісу. Максимально легким це завдання стане для замовника за рахунок того, що фахівці самостійно подбають про проходження необхідних експертиз та погодження проекта.

  Сучасна архітектура має що запропонувати, втілити можна практично будь-який варіант зовнішнього вигляду і плану приміщення. Використовуються сучасні довговічні матеріали для оздоблення фасаду, за рахунок цього зовнішній вигляд набуває індивідуальності та довговічності.

  Важливо також передбачити, щоб нова офісна будівля відмінно вписалася в уже існуючу архітектуру району. Досягти цього можна за рахунок використання нових будівельних матеріалів і незвичайних дизайнерських рішень.

  Вибрати також можна і типові проекти офісних будівель, але при бажанні вони будуть перероблені, доповнені і змінені згідно із уявленнями замовника, при цьому ціна може не мінятися.

  Читать текст повністю

  у вас ще залишилися питання?

   1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще нет)
   Loading...