Мало будівельних компаній можуть похвалитися реальним досвідом, коли будівництво спортивних споруд у Києві було вироблено власними силами, за допомогою кваліфікаційних співробітників і спеціальної техніки. Це відмінна риса професіоналів, коли в активі компанії є приклади не тільки зведення, а й реконструкції масштабних спортивних споруд у Києві.

Ще в давні часи спортивні арени грали чимало важливу роль в суспільстві. З тих пір з’явилося безліч нових, більш досконалих матеріалів і технологій, які дозволяє в встановлені часові рамки спорудити такі складні споруди, як багатофункціональні стадіони і криті спортивні арені.

Современный спортивный комплекс

Сучасний спортивний комплекс

Якщо ще кілька десятків років тому спортивні споруди використовувалися не частіше, ніж один день на тиждень, а то і на два, то сьогодні все кардинально змінилося. Сучасні спортивні комплекси повинні справлятися з більш широким колом завдань і бути готовими до проведення розважальних заходів найбільших масштабів. Тому так важливо знати не тільки, ремонт квартир в новобудові, але і скільки буде коштувати повноцінне будівництво.

Комерція диктує свої правила, за якими будівництво спортивних споруд повинно враховувати максимальний термін перебування глядачів на об’єкті, щоб забезпечити відповідний дохід.

У сучасних спортивних комплексах повинні бути:

  • VIP-зони: для корпоративного проводження часу;
  • скайбокси: приватні ложі з підвищеним рівнем комфорту;
  • пункти громадського харчування, ресторани, точки роздрібної торгівлі;
  • автомобільні стоянки;
  • каси.

До того ж зведення спортивних споруд повинно враховувати той факт, що простір має бути придатним для проведення інших заходів, таких як концерти, семінари, конференції, екскурсії, корпоративні презентації та ін., особливо у Києві.

Важливою умовою і особливістю будівництва спортивного комплексу є грамотна організація простору. Так, тут має бути зручно проводити різного роду заходи, але також слід враховувати обов’язкові питання його життєдіяльності, наприклад, основні потреби глядачів.

Відвідувачі повинні мати можливість комфортного доступу на стадіон, достатня кількість пунктів харчування, туалетів, пунктів надання першої допомоги, а також всі зручності для інвалідів. Крім цього необхідно продумати організацію простору для учасників заходів, а саме роздягальні для гравців, зони для розминки, для офіційних осіб, для адміністрації, фотографів, прес-центри і ін.

Фото будівництва спортивних споруд від Newstroy

sport_5

У процесі спорудження спортивних комплексів у Києві ретельно продумуються і реалізуються системи інженерно-комунікаційного обладнання, до яких відносяться зал управління стадіоном, освітлення, система аварійного енергопостачання, опалення, кондиціонування, підігріву трибун, пожежної безпеки, експлуатації та зв’язку, а також системи відеоспостереження, гучного оповіщення та ін.

Крім цього на сучасних спортивних аренах можливе проведення ультрасучасних заходів за всіма правилами Європейського Союзу. Тому так важливо провести ультрасучасний євроремонт у залі спортивного комплексу. За рахунок екостійкості споруд знижується загальний рівень споживання енергії, природні ресурси використовуються раціонально та економно, при цьому грамотно і безпечно утилізуються відходи, а викиди вуглекислого газу скорочуються.

Такі комплексні заходи дозволяють істотно скоротити експлуатаційні та накладні витрати, що в свою чергу забезпечить прямі і тривалі фінансові вигоди оператора спортивного комплексу.

Завершується будівництво тим, що замовник отримує на руки докладний посібник з експлуатації об’єкта, в якому містяться:

  • виконавчі креслення кожного компонента споруди, а також його архітектури та інженерно-комунікаційного обладнання;
  • правила по догляду та технічного обслуговування окремих компонентів із зазначенням термінів експлуатації;
  • рекомендації по інспекційним оглядам ключових елементів конструкції і комунікацій та за періодами випробувань.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще нет)
Loading...