Скільки буде коштувати
Ваш ремонт?

Дізнатися зараз!

Утеплення мінватою в Києві, особливо популярно. Так як при своїй відносній дешевизні дозволяє скоротити витрати за комунальні послуги близько на 30%. А це важливо, коли проводиться ремонт і обробка офісів. Ціни, в будь-якому випадку, повинні бути вигідними для замовника. При цьому мінвата не тільки зберігає тепло взимку, але і забезпечує додаткове охолодження в літній період приблизно на 15%. Ще один плюс в тому, що даний матеріал виключає можливість появи грибка або цвілі на внутрішній поверхні стін.

Разом з перевагами, які отримує власник квартири або будинку в Києві, утеплення мінватою має свої особливості, які виділяють матеріал з ряду інших, таких як пінополістирол і пінопласт.

  • утеплення мінеральною ватою
  • утеплення фасадів мінеральною ватою

 

Відмінною рисою мінеральної вати є те, що до неї байдужі гризуни, а термін її служби може перевищувати 30 років. Це суттєва перевага. Якщо порівняти з тим же пінополістиролом, то його термін служби обмежується 8-9 роками.

Утеплення фасаду мінеральною ватою

Утеплення фасаду мінеральною ватою

Далі слід зазначити, що мінвата стійка до впливу вогню, чим не можуть похвалитися пінопластові листи.


Ціна робіт

Більшість робіт з утеплення фасадів у Києві проводиться на висоті, а це передбачає використання додаткової техніки. У розпорядженні фахівців завжди знаходяться люльки, ліси і додаткове спорядження для промислового альпінізму.

Висота будівлі багато в чому визначає остаточну вартість робіт, також на ціну впливає метод утеплення та товщина плити з мінеральної вати. В середньому повний комплекс по утепленню коштує від 250 грн. за кв. метр.
Більш докладно з цінами можна ознайомитись в прайс-листі.

ПОРАДА: Інший ефективний спосіб утеплення фасадів це використання пінопласту з монтажем поясів з мінеральної вати.


Технологія роботи з мінватою

В процесі монтажу необхідно дотримуватись особливих вимог, які пред’являє даний матеріал. Так, для кріплення шарів підійде тільки спеціальний клей. Тільки цей матеріал здатний забезпечити технологію повітропроникності стін, виключити утворення грибків і плісняви.

Важливою особливістю мінерального утеплювача є те, що на нього не можна наносити акрилові штукатурні суміші або покривати фарбою. Вони закривають циркуляцію повітря і стіни «не дихають», що призводить до накопичення вологи в матеріалі.

Фахівці компанії здатні грамотно провести утеплення мінватою з точним виконанням технології робіт в будь-яких умовах. Це забезпечує тривалий експлуатаційний період і гарантію якості. Такий фасад не тільки добре виглядає, але і відповідає всім вимогам теплозбереження.

Технология утепления с использованием минваты

Технологія утеплення з використанням мінеральної вати

Як і при будь-яких ремонтних роботах в Києві, поверхні необхідно завчасно підготувати. Для цього стіни очищаються і грунтуються. Після цього до основи за допомогою спеціальних клейових сумішей кріпляться мати матеріалу, які додатково закріплюються дюбелями.

Важливо використовувати тільки високоякісні дюбелі, які здатні витримати вагу матом. В іншому випадку під власною вагою листи почнуть сповзати вниз, що призведе до утворення тріщин на фасаді.

Далі слідує процес армування. Він спрямований на захист мінерального шару, а також зводить до мінімуму розширення матеріалу, яке неминуче при перепадах температур.

Армована сітка підбирається або середньої, або високої жорсткості, поверх якої наноситься клейовий склад для мінеральних листів. Коли все підсохло, майстри приступають до декоративної частини робіт. Тут можна використовувати найрізноманітніші матеріали, які будуть підходити клієнту за ціною і зовнішнім характеристикам. Це важливий етап, коли проводиться ремонт квартир недорого під ключ або будь-якого іншого об’єкта.


Переваги роботи з нами

Фахівці компанії чітко дотримуються технологій, які беззаперечно свідчать на користь використання надійних, якісних матеріалів і додаткових складових. Також використовуються клейові суміші, призначені тільки для мінеральних полотен, що забезпечить надійне кріплення шарів між собою. При цьому ціни залишаються невисокими і доступними практично для кожного.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 оценок, в среднем: 2,60 на основе 5)
Loading...