Скільки буде коштувати
Ваш ремонт?

Дізнатися зараз!

Коли економія стоїть на першому місці, а утеплення фасаду будинку кричить про терміновість, тоді в справу береться пінопласт. Відомий, як найдешевший матеріал, проте, утеплення фасадів пінопластом у Києві має свої переваги та особливості монтажу, які слід брати до уваги, якщо ви керуєтеся, перш за все, якісним виконанням робіт.


Вартість утеплення фасаду пінопластом

Роботи з фасадного утеплення часто пов’язані з висотою, тому в арсеналі будівельної компанії завжди є люльки, будівельні ліси і все необхідне для промислового альпінізму. Утеплення передують роботи по діагностиці поверхонь і складання технічного завдання. Це ж проводиться і коли необхідно провести дизайн кухні, утеплення приміщень.
Це дозволяє в повній мірі визначити весь обсяг робіт, організувати і розподілити його на етапи. Залежно від висоти будівлі вартість робіт може також підвищуватися, але в середньому, щоб мати уявлення, утеплення пінопластом коштує від 230 грн/м2. Більш детально ознайомитись з ціною можна в прайс-листі.

Різноманітність матеріалів для утеплення фасаду в Києві велике і досить просто загубитися в їх особливостях, перевагах і недоліках. Тому етап вибору матеріалу настільки важливий, і краще, якщо його довірити професіоналам.


Вибір якісного пінопласту

Двома найбільш поширеними матеріалами для утеплення будинку є саме пінопласт і мінеральна вата. При цьому для використання на фасадах відмінно підходить той же самий вид пінопласту, який використовується і для утеплення підлог, стін, вікон, цоколя або перекриттів. Універсальність і дешевизна – ось основні переваги пінопласту.

Коли вибір матеріалу зроблений, важливо визначитися з його різновидом. Наприклад, існують листи пінопласту різної товщини: ПСБ-25, ПСБ-35, ПСБС-50. Якщо ви хочете зробити утеплення пінопластом один раз і до кінця життя, тоді краще вибирати листи з великою вагою і щільністю структури, вони забезпечать більш довговічний і якісний результат.

Технологія утеплення за допомогою пінопласту

Технологія утеплення за допомогою пінопласту

Пам’ятайте про те, що саме пінопласт найчастіше підробляють для продажу. Неякісний товар зведе до нуля всі ваші зусилля і збільшить фінансові витрати. Щоб прийшовши додому не виявити замість утеплювача звичайний пакувальний пінопласт, робіть покупки в спеціалізованих будівельних магазинах.

Щоб зрозуміти підробка це чи ні, досить злегка потерти два невеликих шматочка. Якщо вони легко кришаться або розлітаються на безліч маленьких кульок, тоді у вас в руках підробка.


Підготовка стін до утеплення

Коли технічне завдання погоджено і визначився кінцевий дизайн зовнішніх стін, час братися до підготовки поверхонь. Для роботи на висотних будівлях використовуються люльки, ліси або використовується спосіб промислового альпінізму. Все залежить від висоти, близькості об’єкта до інших будівель і завантаженості території. Зі стін забирається бруд, демонтується стара обробка, прибираються артефакти, такі як арматура або виступаюча кладкиова сітка.

Правильно підготовлена ​​поверхня – це поверхня чиста, суха і оброблена засобами аквастоп і ґрунтовкою. Найкраще підійде грунтовка глибокого проникнення, вона обов’язкова при роботі з цегляними або бетонними поверхнями. Щоб не дати гризунам можливості поласувати своїм улюбленим пінопластом, спеціально монтується цокольна планка і куточки, якщо роботи проводяться на нижніх поверхах. Такою увагою до дрібниць відрізняються професіонали. У той час, як недобросовісні працівники заощаджують на даному етапі, що швидко призводить пінопласт в непридатний стан. Це важливо враховувати, якщо для вас грає роль, скільки коштують фасадні роботи в Києві та інші будівельні роботи.


Крріплення матеріалу

Що забезпечує ідеальний результат? Відповідь проста – поєднання двох факторів: дотримання технологій і використання якісних матеріалів. Коли всі листи знаходяться на своїх місцях, нерівності видаляються за допомогою полутера. Ретельно обробляються відкоси і декоративні елементи.

Кріплення за допомогою тарілчастого дюбеля

Кріплення за допомогою тарілчастого дюбеля

Додатково закріпити пінопласт допомагає тарільчастий дюбель, який підбирається певного розміру. Економити на цьому матеріалі не можна, так як він гарантує той факт, що листи будуть надійно зафіксовані на своєму місці, що позбавить від можливих тріщин і зрушень. Місця кріплень обробляються клейовим розчином.

Додатково стіни армуються жорсткою фасадною сіткою, декоративні елементи, в свою чергу, армуються більш м’яким варіантом.

На цьому утеплення завершено і можна приступати до декоративної частини робіт, а саме до облицювання, штукатурки або фарбування.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 оценок, в среднем: 4,50 на основе 5)
Loading...