Скільки буде коштувати
Ваш ремонт?

Дізнатися зараз!

Стиродур, як матеріал для утеплення фасаду, не так відомий як мінвата або пенопласт. Однак він також може похвалитися безліччю достоїнств і вигод використання. Все частіше будівельники професіонали і аматори звертаються саме до цього матеріалу і проводять утеплення стеродуром у Києві на вищому рівні.


Особливості матеріалу

Утеплення стіродуром або пінополістиролом зовні має ряд особливостей, які не характерні для пінопласту. Це відноситься як до властивостей самого матеріалу, так і до технології його використання. Пінополістирол утворюється за рахунок екструзії, тому часто його ще називають екструдованим пінополістиролом. Лист матеріалу має пористу структуру, кожна з яких заповнена молекулами повітря певного тиску. Часто цей матеріал використовується, коли обробка та ремонт котеджів потрібні.

Листи стиродуру

Листи стиродуру

На відміну від пінопласту, пінополістирол в рази щільніше, рівень паро-проникності нижче, а теплопровідність, морозостійкість і довговічність істотно вище.

Якщо порівнювати його з мінеральною ватою, то зі стеродуром набагато легше працювати, тому що ви можете позбутися від захисних рукавичок і незручної маски, до того ж він істотно легше. Даний матеріал також має стійкість до впливу відкритого вогню. Він починає плавитися, але не горить.

Один лист в 3 см завтовшки здатний повноцінно замінити газоблок або 10 см дерева.

Повинно бути єдиним недоліком даного матеріалу є його високі показники паропроникності, що робить його неефективним при використанні на цегляних будинках. Його краще замінити на мінвату або пінопласт.

Утеплення стеродуром актуально і виправдано на будівлях з бетону, з дерев’яними підставами, газо- і піноблоку.

ПОРАДА: Перш ніж робити вибір в сторону того чи іншого матеріалу ознайомтеся з усіма характеристиками. Наприклад, використання пінополістиролу можна порівняти з обгортанням будинку в целофан. Через те, що немає нормальної циркуляції повітря в матеріалі можуть утворюватися грибки і цвіль. Щоб уникнути таких проблем даний матеріал необхідно використовувати в поєднанні з іншими. Однак пінополістирол – найкращий варіант, якщо ви робите утеплення цокольного поверху, фундаменту або труб. Якщо в будівельній компанії вам пропонують використовувати даний матеріал для утеплення всіх стін приміщення, варто задуматися про компетентність таких людей.


Технологія монтажу

Самому процесу утеплення зовні передує процес підготовки поверхні. Основа стін очищається і обробляється ґрунтовкою. Даний матеріал досить тонкий, тому важливо звернути увагу на кривизну стін. Якщо перепади занадто помітні, тоді виконується оштукатурювання стін. Листи матеріалу кріпляться за допомогою тарілчастого дюбелю і спеціального клею. Кріпляться вони по всьому периметру стін.

Технологія утеплення

Технологія утеплення

Використання стіродуру, як самостійного утеплювального матеріалу, підійде для споруд, які знаходяться нижче рівня землі, в інших випадках він комбінується з тим же пінопластом і мінеральною ватою.

Утеплення пінополістиролом в Києві виконується досить просто, але тільки в тому випадку, якщо фахівець володіє достатніми знаннями і досвідом. Наприклад, роботи необхідно виконувати, коли температура повітря вище 5 °. Утеплювати даним матеріалом можна не тільки фасади, але і внутрішні приміщення, а саме підлоги, перекриття, частини стін.


Утеплення фасадів стіродуром у Києві і області

Робота професіоналів відрізняється тим, що перш ніж почати сам процес утеплення, проводиться ретельний аналіз поверхонь. Отримані результати є достатніми для визначення найбільш оптимального варіанту і технології утеплення. У розрахунок беруться найменші нерівності поверхонь і особисті переваги замовника. У процесі підготовки фахівці проводять теплотехнічні виміри і визначають влагонакопленія, це дозволяє визначити чи підійде пінополістирол в конкретному випадку, чи може його краще замінити на мінеральну вату.

Контроль якості проводиться незалежно від того, які етапи ремонту квартири в новобудові зараз проводяться, враховуються конструкція і вік споруд. За рахунок такого ретельного і відповідального підходу, а також завдяки використанню якісних матеріалів, утворення тріщин виключено. При цьому абсолютно безкоштовно можна отримати пораду і консультацію фахівця, що допоможе визначитися з варіантом утеплення.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще нет)
Loading...